Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE

     W dniu 14.11.2016r. klasa IIB Liceum wraz z wychowawcą panią Agnieszką Mądrowską i panią Katarzyną Nowakowską wybrali się do Bydgoszczy na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE. Jest on największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych.

     Wyjątkowa formuła CAMERIMAGE jest znakomitym forum nie tylko dla prezentacji, ale i dyskusji na temat przyszłości sztuki filmowej. Młodzież klasy IIb cały dzień aktywnie spędziła w Operze Nova, która od kilku lat jest Centrum Festiwalowym. Uczniowie mogli uczestniczyć w projekcjach filmów, a także w seminariach, konferencjach prasowych i spotkaniach z twórcami. Po dniu pełnym wrażeń, późnym wieczorem licealiści wrócili do domu.