„Matematyka w szkole i w życiu”

W minioną sobotę, 25 kwietnia gimnazjaliści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy wzięli udział XVI gminnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej. Jak co roku nasi uczniowie zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 3. Do konkursu przystąpili: Monika Stanek, Miłosz Boreczek, Jagoda Heymann, Aleksandra Heymann, Marcelina Talaska, Barbara Lipińska, Michał Kowalski, Jakub Ślusarek, Bartłomiej Janowski, Oliwia Klimiuk, Weronika Kardacz, Mikołaj Ciba, Oliwia Witczak, Bartosz Zdziarski.


W pracach komisji konkursowej brały udział mi.in. nasze panie: Katarzyna Szarowska oraz Anna Sikorska.
Najlepsi matematycy z naszej szkoły to:
Klasy I
V miejsce – Oliwia Klimiuk (opiekun p.K.Szarowska)
Klasy II
III miejsce - Aleksandra Heymann (opiekun p.I.Staszak)
III miejsce – Michał Kowalski (opiekun p.I.Staszak)
VI miejsce-Dawid Ciba (opiekun p.I.Staszak)
Klasy III
V miejsce – Barbara Lipiska (opiekun p.K.Szarowska)


Gratulujemy!!!