Nie było miejsca dla Ciebie…

Pod tym tytułem odbyły się tegoroczne Jasełka w dniu 20 grudnia 2018r. w CKiS "Ziemowit" w wykonaniu uczniów ZSO, jak widać stały się one tradycją szkoły. Świetna gra uczniów na scenie, wzruszające kolędy również w wykonaniu młodzieży oraz przepiękna sceneria wigilijnej nocy - wszystko to sprawiło, że publiczność wprowadzona została w cudowny nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Historia Maryi i Józefa bezskutecznie poszukujących noclegu przeplatana z komicznymi utarczkami diabłów z aniołami dostarczyła zebranym uczniom i nauczycielom wielu powodów do radości jak i wzruszeń. Z pewnością niejedna łza zakręciła się w oku...  Tegoroczne Jasełka przygotował zespół nauczycieli ZSO, czyli: Danuta Chromińska, Barbara Kostur, Anna Kochańska - Perz, Agnieszka Walczak oraz Mariusz Tomaszewski.