Dzień Bezpiecznego Internetu

     1 marca w naszej szkole nauczyciele informatyki p. Dorota Milewska i p. Mariusz Kępski przeprowadzili apel poświęcony bezpieczeństwu w sieci Internet. Na spotkaniu z uczniami omówione zostały ważne zasady bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zagadnienie cyberprzemocy. Uczniowie dowiedzieli się jakie niebezpieczeństwa mogą przytrafiać się w sieci, jak ich unikać i gdzie szukać pomocy.

     W spotkaniu uczestniczyła przedstawicielka policji sierżant sztabowa p. Mariola Witoń. Apel obejmował trzy grupy wiekowe klasy 0-3, klasy IV-VII oraz klasy gimnazjalne. Na apelu p. dyrektor Aleksandra Lipińska rozdała nagrody uczniom, którzy wygrali czołowe miejsca w konkursie: „Bądź bezpieczny w sieci Internet". Były to akcesoria komputerowe, klawiatury, słuchawki oraz myszy komputerowe ufundowane dla dzieci przez Radę Rodziców oraz prywatnego sponsora.