VIII KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ W DOMU ANIOLÓW STRÓŻÓW

     Dom Aniołów Stróżów Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zorganizował już po raz ósmy konkurs poezji religijnej poświęcony pamięci zmarłego papieża Jana Pawła II. Jego słowa: " Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali" stały się myślą przewodnią konkursu.

     Jury za najlepszą recytację przyznało dwa miejsca gimnazjalistkom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy :
I miejsce - Barbarze Lipińskiej, uczennicy z kl. IIc, interpretującej wiersz ks.. Jana Twardowskiego " List do Matki Boskiej
III miejsce - Jagodzie Spychale, uczennicy z kl.IIa
     Komisja wyróżniła również recytację wiersza w wykonaniu licealistki z ZSO - Agaty Kopeć. Warto nadmienić, że są to kolejne sukcesy utalentowanych uczennic z kruszwickiej " dwójki". Przygotowaniem dziewcząt do konkursu zajęły się p. Danuta Chromińska i p. Małgorzata Matysiak. Gratulujemy!