Sukcesy z fizyki ...

     W dniu 21 lutego 2014r. odbył się ostatni finałowy etap „XI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z FIZYKI" dla uczniów gimnazjów województwa kujawsko – pomorskiego.

     W konkursie tym na szczeblu rejonowym wzięło udział 3 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum nr 2 im. PCK w Kruszwicy tj. A. Tylkowska, O. Krzymińska i M. Brejecki. Największy sukces odniosła Anna Tylkowska, która zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego i uzyskała tytuł laureata.

     Laureatce, jak i pozostałym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

     Warto nadmienić, że jak do tej pory w 11 edycjach tego konkursu, w ścisłym finale zmagało się już 8 uczniów tej szkoły zdobywając tytuł laureata bądź finalisty. Wszystkich tych uczniów zachęcała do udziału i przygotowywała Dorota Krzymińska nauczyciel fizyki ZSO.