Nagrody dla sportowców.

7.04.2016r. w Gościńcu nad Gopłem odbyła się uroczysta XIX sesja Rady Miejskiej, podczas której Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak nagrodził najlepszych sportowców za wysokie wyniki sportowe w 2015 roku.

Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie ZSO Kruszwica.

wioślarze :

  •  Bogumił Łyczak ( finalista Mistrzostw Świata Juniorów 2015 ),
  • Kubiak Robert,Lewandowski Dawid,Dominiak Damian (medaliści Długodystansowych Mistrzostw Polski 2015),
  • Rzepecka Wiktoria,Baśniak Kinga (medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015).
  • Mikołajczewski Filip (medalista Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego).

lekkoatleci:

  • Michał Kaźmierski (Mistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego na 100m),
  • Tylkowski Adam (medalista Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegu na dystansie 2000m),
  • Załęcki Kamil (medalista Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegu na dystansie 2000m),
  • Jeśman Kamil (medalista Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pchnięciu kulą)


.

Foto

Złoto w Coca Coli

I miejsce na zawodach w piłce nożnej dziewcząt dla Gimnazjum nr 2 z Kruszwicy. (31.03.2016 w Radziejowie)
Skład reprezentacji:

  • Katarzyna Tużnik,
  • Kamila Lewicka,
  • Izabela Stanek,
  •  Monika Stanek,
  •  Kinga Baśniak,
  • Sandra Dudek,
  • Ewa kozłowska ,
  •  Monika Krukowska ,
  • Weronika Górska ,
  • Patrycja Kamelska,
  • Daria Kałużyńska.

 

Złoto w Solcu Kujawskim. Tenis stołowy.

 

Piotr Garlik i Miłosz Kawczyński  , uczniowie Gimnazjum nr 2  w Kruszwicy  wygrali  ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI  W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH  TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW, który odbył się 1.03.2016 w hali sportowej w Solcu Kujawskim.  Nasi zawodnicy pokonali swoich rówieśników ze Strzelna 3:0, Solca Kujawskiego 3:2 oraz Gimnazjum nr 33 z Bydgoszczy 3:2 uzyskując bezpośredni awans do półfinału wojewódzkiego . Opiekunem chłopców podczas zawodów  był Jacek Jędrzejczak.

Mistrz Powiatu 2016

NASI SIATKARZE NAJLEPSI W POWIECIE.
Reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy okazała się najlepsza w finale powiatu w piłce siatkowej chłopców (10.02.2016). Nasz zespół podtrzymał serię bez straty seta z eliminacji, pokonując w półfinale Gniewkowo 2:0, a w finale naszych dobrych znajomych z Bachorc również 2:0.
W drużynie zagrali: Filip Kaźmierski, Mikołaj Kaźmierski, Bartek Wiatr, Maciej Staciwa, Konrad Antkowiak, Patryk Lewicki, Szymon Skalski i Kacper Kuls. Opiekunem zespołu jest Jacek Jędrzejczak.

Rozgrywki klas III

MISTRZEM KLAS TRZECICH W PIŁCE NOŻNEJ ZOSTALI CHŁOPCY Z III B POKONUJĄC W OSTATNIM MECZU SWOICH RÓWIEŚNIKÓW Z III C 5:3. BRAMKI ZDOBYLI: MACIEJ STACIWA -3, SZYMON SKALSKI - 2, ORAZ TOMASZ MACIOSZEK, DAWID PŁOCKA I PATRYK LEWICKI.

Organizator rozgrywek : Jacek Jędrzejczak.