Medal w siatkówce

30.05.2019 na obiekcie OSiR-u w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Siatkówce Plażowej . Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego wywalczyli III miejsce w składzie: Adrian Sikorski, Kamil Klamecki Przemysław Pańka

II miejsce w półfinale

3.04.2019r na Orliku w Kruszwicy odbył się półfinał Kujawsko- Pomorskiej Licealiady piłki nożnej chłopców.
Drużyna Słowaka zajęła wysokie II miejsce. Niewiele zabrakło, aby znaleźli się w finale.
Jest to ogromny sukces więc gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach.
Skład drużyny:

  • Sikorski Damian, Skalski Szymon, Golacik Michał,
  •  Gasiński Patryk,Macioszek Tomasz, Nowak Szymon,
  • Maciejewski Gracjan, Boreczek Miłosz,
  •  Klamecki Kamil, Sikorski Adrian.

Opiekun Joanna Fabiańska


I miejsce w piłce nożnej.

28.03.2019 odbył się finał Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w 6-piłkarskich chłopców.
Zespół Słowaka okazał się najlepszą drużyną powiatu wśród chłopców, czym zapewnił sobie awans do zawodów wojewódzkich po raz pierwszy w historii szkoły.
Ekipa mistrzowska zagrała w następującym składzie:
Szymon Skalski,Damian Sikorski,Miłosz Boreczek, Patryk Gasiński, Michał Golacik, Kamil Klamecki, Gracjan Maciejewski, Tomasz Macioszek, Szymon Nowak, Adrian Sikorski.

Opiekunem ekipy była p. Joanna Fabiańska.
Najlepszym zawodnikiem dzisiejszych mistrzostw został Szymon Skalski, zaś MVP i najlepszym strzelcem turnieju finałowego został Damian Sikorski.
Gratulacje dla drużyny i powodzenia w dalszych rozgrywkach.

III miejsce w koszykówce dziewcząt

4.03.2019 zakończył się turniej o tytuł "MISTRZA POWIATU" w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.  Uczennice  z Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego zajęły III miejsce .

Wśród najlepszych zawodniczek turnieju wybrano Joannę Janeczek (III LO).

Skład drużyny:

  • Joanna Janeczek, Julia Sawicka, Aleksandra Heymann,
  •  Ewelina Rynkowicz, Hanna Starościak, Weronika Hermanowska,
  •  Weronika Wojciechowska, Martyna Majewska, Oliwia Pawlaczyk,
  • Aleksandra Chmielewska, Oliwia Witczak, Weronika Nowakowska


Opiekunami zespołu byli: Robert Januszek i Sławomir Winiarczyk

Awans do finału - piłka halowa chłopców.

15 lutego 2019r. odbyły się eliminacje do Halowych Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej chłopców. Drużyna naszej szkoły rozegrała w swojej grupie 4 mecze. 

 Wyniki:

  • LO - Kazik 5:4
  • LO - Chemik 2:1
  • LO -Mechan 3:1
  • LO -Konopa 5:2

 Wygrywając wszystkie mecze zapewnili sobie awans do finału Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej, które odbędą się w marcu.

 Skład:

Sikorski Damian, Skalski Szymon, Golacik Michał, Nowak Szymon, Gasiński Patryk, Macioszek Tomasz, Klamecki Kamil, Boreczek Miłosz, Maciejewski Gracjan, Sikorski Adrian.

Opiekun: Joanna Fabiańska.