Medale w siatkówce plażowej

30.05.2019 na obiekcie OSiR-u w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Siatkówce Plażowej . Chłopcy z Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy wywalczyli I miejsce w składzie : -Bartłomiej Sobczak, -Mateusz Mikołajczak -Szymon Krukowski Zawodnicy w/w będą reprezentować szkołę na zawodach wojewódzkich. Dziewczęta z Gimnazjum nr 2 : Oliwia Kanarek i Izabella Bandosz zdobyły brązowy medal.

100km na stulecie niepodległości

16 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy odbył się niepodległościowy maraton na ergometrach wioślarskich pod nazwą "Sto kilometrów na stulecie niepodległości". Maraton wiosłowania na 100 kilometrów był  hołdem dla  odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego i wyzwolenia Kruszwicy w Powstaniu Wielkopolskim . Na ergometrach wspólnie 130 uczestników pokonało dystans stu kilometrów, nawiązujący do obchodów stulecia niepodległości. Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko- Pomorskiego, Klub Wioślarski"Gopło" Kruszwica, Gmina Kruszwica,  oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy.

Srebrny medal w siatkówce plażowej

Dnia 25 maja 2018r w Gniewkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły-Oliwia Kanarek i Izabela Bandosz rywalizowały systemem pucharowym. Moim dziewczynom należą się słowa uznania- nawiązały wyrównaną walkę, ze zdobywczyniami pierwszego miejsca reprezentantkami Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu tracąc zaledwie 7 punktów w dwóch finałowych setach. Ogromne gratulacje dla Izy i Oliwii. Jako trener jestem bardzo dumny z mojego zespołu. Solidnie przepracowane treningi zaowocowały sukcesem. Drugi zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Oliwia Kwiatkowska i Ewa Kozłowska oraz rezerwowa Izabela Czarnolewska znalazł się poza podium na 5 miejscu. Dziewczęta zagrały dobry mecz jednak zabrakło szczęścia do dalszego awansu. Obu zespołom bardzo dziękuję za grę i sportową postawę.

Trener: Sławomir Winiarczyk

 

V miejsce siatkarek ZSO Kruszwica

18.12.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy zajęła V miejsce.
Skład drużyny:

  • Oliwia Kwiatkowska - kapitan,
  • Michalina Polasik,
  • Izabela Czarnolewska,
  • Alicja Burzyńska,
  • Monika Heymann,
  • Oliwia Kanarek,
  • Zuzanna Majchrzak,
  • Izabela Bandosz

 

Bartek wicemistrzem powiatu.

 Podczas  Indywidualnych Mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych, które odbyły się w Inowrocławiu (27.09.2017) uczeń drugiej klasy  Bartłomiej Sobczak zajął trzecie miejsce.Bartek zakwalifikował się na zawody wojewódzkie.Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszym etapie. Chłopcy z gimnazjum zajęli drugie miejsce w kategorii drużynowej.