Złoto w tenisie stołowym 2019

7.02.2019 w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Bezkonkurencyjna okazała się drużyna naszej szkoły. Chłopcy ze Słowaka wygrali wszystkie mecze pokonując drużyny z Kazika,Budowlanki,Mechana oraz Kościelca.

Mistrzami Powiatu zostali:

• PIOTR GARLIK,
  •  MICHAŁ GOLACIK,
  •  SZYMON NOWAK.

Opiekunem reprezentacji jest pani Joanna Fabiańska.

Wygrany "Team" reprezentować będzie nasz powiat w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Medal w badmintonie

LO Kruszwica najlepsza w badmintonie !

7.12.2018 w sali ZSP nr 1 w Inowrocławiu odbyły się pierwsze Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie. Na starcie stanęły 4grupy męskie.

W konkurencji chłopców najlepsi okazali się zawodnicy LO Kruszwica. Mistrzowska drużyna w składzie Kamil Klamecki i Adrian Sikorski awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 19 grudnia br. we Włocławku. Opiekunem ekipy jest Sławomir Winiarczyk

Pilkarze Słowaka w finale

Piłkarze Słowaka 12.10.2018 zakwalifikowali się do Turnieju Finałowego XIX Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 6-osobowej.
Skład drużyny:

• Sikorski Damian, Skalski Szymon, Miłosz Boreczek, Nowak Szymon,
  •  Golacik Michał, Gasiński Patryk, Macioszek Tomasz,
  •  Gracjan Maciejewski, Klamecki Kamil, Sikorski Adrian.

Opiekun:Joanna Fabiańska.
Turniej finałowy odbędzie się w kwietniu.

Strzelectwo-Kruszwickie Dni Sportu

Drużyna Słowaka najlepsza w strzelaniu.
Dzisiaj odbył się turniej strzelecki w ramach Kruszwickich Dni Sportu.
Najlepszą drużyną okazała się ekipa ze Słowaka w składzie:Wiktoria Nowakowska, Kamil Klamecki, Szymon Skalski.
W kategorii indywidualnej najlepszą zawodniczką została Weronika Nowakowska, a trzecie miejsce zajął Kamil Klamecki.

GRATULUJEMY.

Kometka Kruszwickie Dni Sportu

Kamil Klamecki najlepszym zawodnikiem turnieju badmintona.Trzecie miejsce zajął Tomasz Macioszek.