12/10 2025
| Dnia 9 grudnia 2025r. grupa uczniów kl.3 LO ze "Słowaka" odwiedziła Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy. To było miłe przedpołudnie spędzone w cudownej, świątecznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie A jak było, zobaczcie sami.. | ![]() |




