„DLA NIEPODLEGŁEJ”

     Już dziś uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących obchodzili Święto Niepodległości. Każda klasa miała swoje zadanie. Najmłodsi kolorowali obrazki z motywem symboli narodowych, klasy IV w dowolnej technice wykonały rysunek tematycznie odnoszący się do obchodzonego święta, natomiast starsze klasy rywalizowały w konkursie pod hasłem „Dla Niepodległej". W zmaganiach należało wykazać się znajomością hymnu i pieśni patriotycznych, rozpoznać postaci historyczne, odpowiedzieć na pytania dotyczące historii Polski oraz ułożyć z rozsypanki symbol orła białego.


      W kategorii szkoła podstawowa wygrała klasa VII A. Spośród gimnazjalistów równy wynik uzyskały klasa III A i II A. Najlepszą licealną klasą została II LO. Liderzy biorący udział w zmaganiach wygrali dla swoich klas słodkie upominki.

Dziękuję za wspólny, dobrze spędzony czas!