DRUŻYNA LO NA PODIUM W VII BIEGU PIASTOWSKIEM.

10 maja na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu już po raz VII odbył się Bieg Piastowski.

W zawodach wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy . Uczniowie startowali w kategoriach szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.Dobry występ zaliczyli Wojciech Olejnik z II gimnazjum oraz Patryk Gołdyn z I liceum , którzy zajęli czwarte miejsca.

Drużynowo Gimnazjum nr 2 z Kruszwicy zajęło II miejsce, natomiast licealiści z "Kruszwickiego Słowaka" wywalczyli III pozycję.

Najlepszy trzem drużynom organizator wręczył nagrody rzeczowe w postaci sprzętu multimedialnego. Oprócz nagród każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i koszulkę.

"Bieg Piastowski" to nie tylko zmagania młodzieży na stadionie ,równocześnie odbył się półmaraton na trasie Kruszwica - Inowrocław na dystansie 21, 097km , którego meta mieściła się na inowrocławskim stadionie.

Opiekunami młodzieży podczas zawodów byli nauczyciele w-f.: p. Joanna Fabiańska, p. Bogumiła Kozłowska oraz p. Jacek Jędrzejczak