Marek Pawłowski
- ocena bardzo dobra w konkursie „Kangur Matematyczny” (2006 r.)
- laureat III miejsca „Ligi zadaniowej” (2006 r.)
- I miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyka w szkole i w życiu” (2007 r.)
- I miejsce w zespołowym konkursie „Gimnazjalne potyczki” w Rojewie (2007 r.)
- I miejsce w Konkursie Matematycznym organizowanym przez II LO w Inowrocławiu
( 2007 r.)
- ocena bardzo dobra w konkursie „Kangur Matematyczny” (2008 r.)
- II miejsce w Konkursie Matematycznym organizowanym przez I LO w Inowrocławiu
( 2008 r.)
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym (2007/2008 r.)
- I miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyka w szkole i w życiu” (2008 r.)
- laureat VIII Wojewódzkiego konkursu z fizyki dla młodzieży gimnazjalne o charakterze testowym (2006/2007)
- finalista Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (2006/2007)
- laureat Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (2007/2008)
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów (2007/2008)
- laureat XV edycji Konkursu Chemicznego klas III gimnazjalnych organizowanego przez I LO w Inowrocławiu (2007/2008)
- finalista VII Konkursu przyrodniczego pod patronatem II LO w Inowrocławiu (2007/2008)
- I miejsce w międzywojewódzkim zespołowym konkursie „Skąd nasz ród?”
- finalista VI Powiatowego Konkursu Geograficznego na temat „Azja – wielki ląd olbrzymich kontrastów” (2006/2007)
Alicja Kostrzak
- I miejsce w IX edycji Konkursu Ortograficznego „O pióro Burmistrza kruszwicy” (2006 r.)
- laureatka VII Inowrocławskiej Gimnazjady Polonistycznej (2008 r.)
Anna Stajszczak
- finalistka II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum (2007 r.)
- I miejsce w zespołowym Konkursie „Gimnazjalne potyczki w Rojewie” (2007 r.)
Karolina Wojciechowska
- II miejsce w Gminnym Konkursie „Matematyka w szkole i w życiu” (2006/2007)
Joanna Fiutak
- I miejsce w zespołowym Konkursie „Gimnazjalne potyczki w Rojewie” (2007 r.)
Bartosz Grzelak
- I miejsce w zespołowym Konkursie „Gimnazjalne potyczki w Rojewie” (2007 r.)
- I miejsce w międzywojewódzkim zespołowym konkursie „Skąd nasz ród?” (2007/2008)
- V miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy, sztafeta 10x1000 m. (2007 r.)
Filip Kochański
- VII miejsce w finale Ogólnopolskiej Szkolnej Giełdy Turystycznej „Przygoda” (2007/2008)
- IV miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkiej Atletyce (2007 r.)
Mariusz Jędrzejczak
- VII miejsce w finale Ogólnopolskiej Szkolnej Giełdy Turystycznej „Przygoda” (2007/2008)
Mikołaj Górski
- V miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy, sztafeta 10x1000 m. (2007 r.)
Bartłomiej Wiśniewski
- V miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy, sztafeta 10x1000 m. (2007 r.)
Mateusz Rzekanowski
- V miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy, sztafeta 10x1000 m. (2007 r.)
Tomasz Masłowski
- V miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkiej Atletyce (2007 r.)
Agata Grabowska
- I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkiej Atletyce (2007 r.)
- III miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkiej Atletyce (2008 r.)