Narysowała śpiewająco

Narysowała śpiewająco.

     W ramach XXXIV Inowrocławskich Spotkań Artystycznych odbył się konkurs plastyczny „PLASTIKON 2013", w którym udział wzięło kilkoro uczniów Gimnazjum nr 2 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy. Prace konkursowe wykonano technikami rysunkowymi na temat „UCHA NADSTAWIAM: SŁUCHAM JAK GRA, MUZYKA WE MNIE, W MUZYCE- JA". Uczniowie swoje prace plastyczne wykonali pod kierunkiem nauczyciela plastyki - mgr Mariusza Tomaszewskiego.

     Uczennica klasy III c -Joanna Majchrzak, osiągnęła w tym konkursie 3 miejsce i w dniu 1.03.2013r. wzięła udział w uroczystości wręczenia nagród, która miała swoje miejsce w Galerii Miejskiej przy Teatrze w Inowrocławiu.

     Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć artystycznych.

     Na zdjęciach Joanna Majchrzak na tle wystawy prac uczestników konkursu, oraz jej nagrodzony rysunek.