Cicha noc, święta noc….

     Tegoroczne Jasełka odbyły się w nastroju cichej, świętej nocy wigilijnej. Tym razem podkreśliły cudowną moc przemiany człowieka, który dzięki miłości i życzliwości najbliższych ma szansę stać się lepszym i szczęśliwszym Scrooge, bohater „Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa symbolizuje każdego z nas w dążeniu do bycia wrażliwszym i dobrym dla bliźnich .

     Cieszy fakt, że w przygotowaniu uroczystości bożonarodzeniowej zaangażowali się wychowankowie i uczniowie wszystkich placówek wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących.


     Cudowny świąteczny nastrój z pewnością stworzyły: niezwykła sceneria, świetna gra aktorów ze Szkolnego Teatru „Iluzja", ciekawe przemyślenia narratorów przeplatane wzruszającymi kolędami zakończone pogodnymi poetyckimi życzeniami w wykonaniu recytatorów .

     Koncert przygotował zespół nauczycieli ZSO pod kierownictwem: Danuty Chromińskiej, Małgorzaty Matysiak, Mariusza Tomaszewskiego, Anny Kochańskiej-Perz, Agnieszki Walczak, Hanny Mróz, Elżbiety Olejnik oraz Małgorzaty Jamroziak.