I TY MOŻESZ BYĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 2016

     Tegoroczna akcja charytatywna zaowocowała obdarowaniem 4 rodzin „szlachetnymi paczkami". Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego dzieła. Wielkim zaangażowaniem wykazały się dziewczęta z naszego gimnazjum i liceum biorące udział w zajęciach z decoupageu prowadzonych przez p. B.Kostur i p. M.Stanny. Ich własnoręcznie zdobione przedmioty można było podziwiać na kiermaszu świątecznym w dniu Koncertu Bożonarodzeniowego. Pieniążki z kiermaszu zostały przeznaczone na paczki dla dzieci.
     Na szczególne wyróżnienie zasługują także uczniowie tych klas, które zrezygnowały z kupowania sobie prezentów na rzecz obdarowania potrzebujących rodzin. A były to: kl. 3a gimnazjum z wychowawczynią p. M. Maciejak, kl.2b LO z p. A. Mądrowską a także kl. 3 LO z p. E. Sobczak.